درباره گروه آبشار

گروه ایتاکو در سال 1381 در شهر مشهد فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدا با استفاده از نیروهای جوان و خلاق خود اقدام به راه اندازی تیم برنامه نویسی و طراحی سایت نمود. 

در تمامی این سالها تنها هدف گروه جلب رضایت مشتریان خود بوده و افراد گروه ایتاکو نیز با جدیت تمام سعی در به روز کردن اطلاعات و تخصص خود در تمامی زمینه های فعالیت گروه نموده اند.
از سال 1391 بنا به شرایط ثبت نام تجاری گروه ایتاکو به گروه آبشار تغییر نام داد و با همان جدیت و هدف به کار خود ادامه داد.
امروزه نیز با توجه به رشد فزاینده فن آوری اطلاعات در جامعه جهانی و کشور ما ایران، همواره تلاش میکنیم به جدیدترین اطلاعات و فن آوریهای روز مسلط بوده و از آن برای خدمات رسانی سطح بالا به مشتریان استفاده نماییم.
گروه آبشار می داند که بهترین راز برای جلب حداکثر میزان رضایت افراد ایجاد حس خوب در آنهاست، تمامی افراد گروه در هر زمینه ای در این راستا تلاش میکند که حس برتر بودن را مشتریان خود هدیه کنند.
گروه آبشار در مشهد و تهران بصورت کامل فعال می باشد و آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد. هرچند که حوزه جلب مشتریان این گروه در تمامی کشور گسترده شده است.